fbpx

TIMETABLE

Eindelijk mogen we weer dromen! Check nu wanneer jouw favoriete artiesten optreden en zorg dat je niets mist!

MAINSTAGE

12:00 – 13:30 – 5$ Shake
13:30 – 14:30 – Tim Hox
14:30 – 15:30 – Maurice West
15:30 – 16:30 – Mike Williams
16:30 – 17:00 – Flemming
17:00 – 18:00 – De Hofnar
18:00 – 18:30 – Kraantje Pappie
18:35 – 19:35 – Kris Kross Amsterdam
19:35 – 20:35 – FeestDJRuud
20:35 – 21:45 – La Fuente
21:45 – 22:45 – Lucas & Steve
22:45 – 23:45 – Showtek
23:45 – 00:00 – DREAM SHOW
Host: MC Marboo

URBAN CROSS-OVER

12:00 – 13:00 – Aap Uit de Mouw
13:00 – 14:00 – Team Rush Hour
14:00 – 15:00 – Childsplay
15:00 – 16:00 – Bizzey
16:00 – 17:00 – $HIRAK
17:00 – 18:00 – Trobi
18:00 – 19:00 – Johnny 500
19:00 – 19:30 – Kevin
19:30 – 20:30 – The Partysquad
20:30 – 21:00 – Frenna
21:00 – 22:00 – Afro Bros
22:00 – 22:30 – Poke
22:30 – 23:30 – Tony Junior

PARTY

12:00 – 13:00 – Hek vd Dam
13:00 – 14:00 – Sjieke Bazen
14:00 – 15:00 – Freddy Moreira
15:00 – 16:00 – Feestnation
16:00 – 16:20 – CH!PZ
16:20 – 17:20 – The Boy Next Door
17:20 – 18:20 – De Lievelings DJ’s Van Je Zusje
18:20 – 18:40 – Vieze Jack
18:40 – 19:40 – Ziggy
19:40 – 20:00 – Wilbert Pigmans
20:00 – 21:00 – Buren van de Brandweer
21:00 – 21:30 – STUK
21:30 – 22:30 – Altijd Larstig & Rob Gasd’rop
22:30 – 23:30 – DJ Jantje

HOUSE BEACH

12:00 – 13:30 – Flo Phielix & Jeff Smink
13:30 – 14:30 – Mia More
14:30 – 15:30 – LVNDSCAPE
15:30 – 16:30 – DJ Licious
16:30 – 17:30 – Deepend
17:30 – 18:30 – Mr Belt & Wezol
18:30 – 19:45 – Chocolate Puma
19:45 – 21:00 – Billy the Kit
21:00 – 22:15 – Loopers
22:15 – 23:30 – Firebeatz
Host: MC Robbie Rise

HARDSTYLE

12:00 – 13:00 – Galactixx
13:00 – 14:00 – Adrenalize
14:00 – 15:00 – Audiotricz
15:00 – 16:00 – Wildstylez
16:00 – 17:00 – Da Tweekaz
17:00 – 18:00 – Outsiders
18:00 – 18:20 – Snollebollekes
18:20 – 19:00 – Mental Theo & Zany
19:00 – 20:00 – D-Block & S-te-Fan
20:00 – 20:30 – Aftershock – Live
20:30 – 21:15 – Phuture Noize – Statues
21:15 – 22:15 – Digital Punk
22:15 – 22:45 – B-Front – Live
22:45 – 23:45 – Face the Rage
23:45 – 00:00 DREAM SHOW HARDSTYLE
Host: MC Da Syndrome

RAW HARDSTYLE

12:00 – 13:00 – D-Attack
13:00 – 14:00 – Deluzion
14:00 – 15:00 – E-Force
15:00 – 15:30 – Neroz “Supercharged”
15:30 – 16:15 – Degos & Re-Done
16:15 – 17:00 – Vertile
17:00 – 18:00 – Rooler & Malice
18:00 – 19:00 – Sickmode
19:00 – 19:30 – Killshot pres “Beastmode”
19:30 – 20:30 – Bloodlust
20:30 – 21:00 – Regain pres. “Square One”
21:00 – 22:00 – Cryex & Scarra
22:00 – 22:30 – The Purge pres Trippin’
22:30 – 23:30 – Ncrypta
Host: MC Focus

HERRIE MET GERRIE

13:00 – 14:00 – Decade
14:00 – 15:30 – Mil & Jes
15:30 – 17:00 – Lambue
17:00 – 18:30 – RSCL
18:30 – 20:00 – Nanna Osé
20:00 – 21:30 – Meaghan
21:30 – 23:00 – Tim Herfst

HARDSTYLE CARNAVAL

12:00 – 13:00 – Patito Loco
13:00 – 14:30 – Bassfeest
14:30 – 16:00 – A-Motion vs. Coenfetti
16:00 – 17:15 – Daani
17:15 – 18:15 – Bassbrain
18:15 – 19:00 – Bass Chaserz
19:00 – 20:00 – Altijd Larstig & Rob Gasd’rop – Hardstyle Carnaval Set
20:00 – 21:00 – Lunaticz
21:00 – 22:00 – Loud & Fout
22:00 – 23:00 – Special Krew
Menu